Slovensky Magyar
Zateplenie balkónov, plastové rolety, plastové obklady, plastové okná

Webová prezentácia firmy M&M, Menyhárt Roland od Grandiosoft

Firma Grandiosoft vytvorila web stránku pre M&M, Menyhárt Roland. Grandiosoft sa zaoberá tvorbou webových prezentácií a internetových obchodov. Našou hlavnou devízou je profesionálne odvedený web dizajn s individuálnym prístupom k našim zákazníkom. Web stránky nielen tvoríme, ale robíme aj redizajn už existujúcich stránok. 

Pri tvorbe, ale i redizajne, je veľmi dôležitý vzhľad. Ten si môžete vybrať spomedzi viacerých šablón, ale môžete si vybrať aj možnosť originálneho vzhľadu, ktorý vytvoríme len pre Vás. Tento vzhľad bude odzrkadľovať farby Vašej spoločnosti, respektíve oblasti, ktorej sa venujete. Originálnym vzhľadom si Vás zákazníci ešte viac všimnú a prilákate tým aj ostatných potencionálnych zákazníkov. Prilákať ich môžete však aj tým, že sa na jednotlivé kľúčové slová budete vo vyhľadávači vyskytovať na popredných priečkach. Tento proces sa nazýva SEO optimalizácia. Docielime tým, že Vaša stránka bude ešte viac videná a ešte viac si ju začnú užívatelia prezerať. V prípade, že by ste chceli výsledky ihneď a prílev nových zákazníkov čo najskôr, máme pre Vás riešenie v podobe platených reklám a tzv. PPC kampane.

Čo sa týka administrácie web stránky alebo eshopu, môžete ju vykonávať sami, alebo ju prenecháte nám. Prostredníctvom nášho vlastného administračného systému je aktualizácia informácií a produktov veľmi jednoduchá a netreba žiadne špeciálne IT znalosti. Do tohto systému môžeme inštalovať aj rôzne moduly podľa Vašich požiadaviek, ktorými dokážete vylepšiť rôzne štatistiky či celkovú prácu s Vašou web stránkou alebo eshopom. Okrem toho môžeme prepojiť Váš web aj so sociálnymi sieťami, aby ste mohli fanúšikov ešte viac prilákať na Vašu web stránku a opačne. 

Webová prezentácia od GRANDIOSOFT


© Copyright 2010 M&M, Menyhárt Roland | Tvorba webstránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam